Voor een zachte ontdekking van de wereld voor je kleintje!
Ideaal voor kleintjes vanaf de geboorte tot 12 maanden, PAPATE sokken worden verkocht in verpakkingen van 3
- Unieke maat
- Gots-katoen van 100% biologisch katoen
- Wit om overal te gaan
Gemaakt van biologisch katoen, worden baby's voetjes warm ingepakt. Onze sokken voor pasgeborenen van biologisch katoen garanderen een uniek comfort en zachtheid, zodat de baby zich er perfect comfortabel in voelt, zonder zijn huid te beschadigen.
Papate-sokken zijn perfect om de milde wintertemperaturen te overwinnen. Het geselecteerde katoen is gecertificeerd door het GOTS-label. Ze garanderen respect voor het milieu en bieden peuters alle comfort en zachtheid die ze nodig hebben voor hun tere huid. Onmisbaar voor het eerste aankleden van baby's, Papate-sokken laten ook de lucht ventileren zodat de minivoetjes van baby's niet zweten.
Ontdek ook onze luiers en onze speenkoorden van biokatoen
Ben je klaar om de planeet en de huid van je kind te redden!?
Leeftijd: vanaf de geboorte
Natuurlijk: Ze bevatten geen synthetische vezels: geen pesticiden of kunstmest! En dat is nog niet alles... Door BIO Papate- producten te kopen, ondersteunt u duurzame landbouw voor het milieu en met respect voor mensen... Verleid?
Merk: Papate - CHAUS
Verpakking : in een mooie doos van 3
Herkomst: Volledig met liefde gemaakt in Frankrijk.
Kleuren: wit en oranje geruit voor een absoluut schattige look!
Afmetingen: TU
Gewicht : 80 g
Aanbevelingen voor gebruik: Trek de geboortesokjes aan voor al je uitjes, zodat je kleintje goed ingepakt is en geen kou vat.
Wassen: Volledig machinewasbaar op 30°C met producten die niet schadelijk zijn voor je baby, zoals ons ecologische wasmiddel LaverVert of vast wasmiddel Echoppe en aan de lucht laten drogen.